قوانین سایت سلام زیبایی

این قوانین برای تمامی افرادی هست که به هر صورتی از خدمات و محصولات وب سایت سلام زیبایی استفاده می‌کنند.

فروشگاه آنلاین:  فروشگاهی بر بستر اینترنت که امکان فروش و ارائه محصولات، خدمات و دریافت وجه متقابل آن به‌صورت بر خط و بلادرنگ از طریق آن میسر است.

محصولات دیجیتال: کالاها و خدماتی که امکان ارائه و دریافت آن‌ها را طریق اینترنت وجود دارد.

سامانه (پلتفرم) سلام زیبایی: یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات غیرفیزیکی مانند فایل نمونه قرارداد و ارائه خدمات مثل مشاوره سالن زیبایی و آرایشگاه – طراحی سایت – طراحی لوگو است.

کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که از وب سایت سلام زیبایی استفاده می‌نماید. اشخاص با ثبت‌نام در وب سایت سلام زیبایی و فشردن دکمه ثبت‌نام اعلام می‌کنند که کلیه مفاد قرارداد را مطالعه کرده و بر اساس آن اقدام به بهره‌برداری از سامانه سلام زیبایی می‌نمایند.

خریدار کاربری است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی، اقدام به ثبت سفارش و پرداخت هزینه محصولات مورد عرضه در وب سایت می‌نماید.

مدت قرارداد

قرارداد حاضر به مدت یک سال از تاریخ ثبت نام کاربر یا خرید از وب سایت در سامانه سلام زیبایی است. در صورتی که طبق بخش « قطع خدمات و مسدود کردن حساب کاربری» حساب کاربری مسدود نگردد، قرارداد به صورت خودکار به صورت یک ساله تمدید خواهد شد.

قطع خدمات و مسدود کردن حساب کاربری

سلام زیبایی در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که عضویت یک کاربر می‌تواند برای سلام زیبایی یا سایر کاربران مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات سلام زیبایی را دارد، این موضوع متعاقباً به اطلاع کاربر می‌رسد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچ‌گونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.

 خدمات و محصولات سلام زیبایی

طراحی لوگو سالن زیبایی و آرایشگاه

لوگو توسط طراح، طراحی می‌شود و به خریدار تحویل داده می‌شود.

خریدار می‌تواند تا 24 ساعت آیند تا 2 مورد تغییر در لوگو ایجاد کند و طراح موظف هست تغییرات را انجام دهد.

خریدار نمی‌تواند تقاضای بازگشت وجه انجام دهد چون طراح زمان زیادی را برای طراحی قرار میدهد و کار زیادی انجام میدهد. و از طرفی لوگو ها در تخفیف ویژه قرار دارند و طراح مبلغ زیادی دریافت نمی‌کند.

طراحی سایت سالن زیبایی و آرایشگاه

طرح طراحی سایت برای مخاطب (مشتری) ارسال می‌شود

این طرح شامل کارهایی که باید انجام شود از طرف طراح و مبلغ طراحی سایت می‌باشد.

بعد از تایید مشتری و پرداخت نصف مبلغ کل کار طراحی توسط طراح شروع می‌شود

و نصف مبلغ باقی مانده در آخر کار پرداخت می‌شود.

نمونه قرارداد ها 

تمامی نمونه قراردادها (قراردادها) و فرم ها به صورت عام نوشته شده وب سایت سلام زیبایی هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده نخواهد گرفت. تمامی مسئولیت خرید و استفاده با خریدار و افرادی هست که از آن استفاده می‌کنند.

آموزش اینستاگرام آرایشگاه

آموزش اینستاگرام آرایشگاه از 0 تا 100 ضبط شده و با قیمت تخفیف ویژه

در اختیار کاربران قرار داده می‌شود و شامل بازگشت وجه نمی باشد.

5/5 (4 نظر)